Аваков залишається на посаді під "персональну відповідальність" Зеленського

Четвер, 29 серпня 2019, 19:38
Аваков залишається на посаді під персональну відповідальність Зеленського

Джерело: голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, "Укрінформ"

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков залишиться на посаді на пів року під особисту відповідальність президента Володимира Зеленського.

Дослівно Арахамія: "Мої прогнози, тобто це вже майже факт: Арсен Борисович тимчасово залишається (на посаді міністра внутрішніх справ - ред.) під персональну відповідальність президента".

Деталі: За словами голови фракції "Слуга народу", причиною відтермінування відставки Авакова є "перехідний період". На його думку, Аваков може втриматися на посаді ще на 6 місяців.

Арахамія підкреслив, що за цей час міністр має повністю оновити склад своїх заступників, які, в свою чергу, "мають почати працювати, набувати досвід, контролювати це міністерство і почати впроваджувати реформу, яку нам обіцяли".

Він також вважає, що Аваков сам подасть у відставку і додав, що через "перехідний період" на посаді міністра фінансів залишається Оксана Маркарова.

За його словами, міністр оборони Степан Полторак перший час буде підтримувати свого наступника Андрія Загороднюка і допомагатиме йому.

Що було раніше: Припускали, що Аваков із міністра внутрішніх справ може піти на посаду віце-прем’єр-міністра, проте 29 серпня на засіданні фракції "Слуга народу" депутатам сказали, що Аваков залишається міністром.

28 серпня у Києві під Офісом президента провели акцію "Аваков – чорт" з вимогою не призначати Авакова на будь-яку посаду в новому уряді.

Передісторія:

  • Арсен Аваков очолює Міністерство внутрішніх справ із 27 лютого 2014 року, хоча деякі представники громадськості не раз вимагали його звільнення.
  • До цього він був народним депутатом від "Батьківщини".
  • Згодом Аваков представляв "Народний фронт", очолює харківську обласну організацію цієї партії.
  • У 2005-2010 роках Аваков очолював Харківську обласну держадміністрацію.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування