Зеленський про можливий майдан: Кровопролиття не буде

Четвер, 10 жовтня 2019, 11:54

Президент Володимир Зеленський каже, що не боїться масових акцій протесту проти своєї політики і не допустить кровопролиття.

Джерело: зустріч Зеленського із журналістами на фудкорті у Києві в четвер

Пряма мова: приводу Майдану – я нічого цього не боюся. В будь-який момент, в будь-яку секунду, якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала і щоб не був президентом... Дивіться, кровопролиття не буде".

Деталі: При цьому Зеленський попередив, чого доб'ються протестуючі: війна в Україні продовжиться, а обирати нового президента доведеться серед продажних політиків.

Що було раніше: На цій же зустрічі президент заявив, що його попередник Петро Порошенко намагається організувати новий майдан, тому що проти розведення військ на Донбасі. І від цього європейські партнери України в шоці.

Передісторія:

  • Напередодні президент Володимир Зеленський анонсував так званий прес-марафон для журналістів, який відбудеться 10 жовтня у новому фудмаркеті Kyiv Food Market у центрі Києва.
  • В Офісі пояснили, що представники медіа ставитимуть запитання главі держави групами по 7-10 осіб. Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини. Формуватимуться вони за списком акредитації.
  • Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель повідомила, що на зустріч з главою держави на ринку акредитовано понад 300 журналістів.
  • В Офісі президента ще влітку обіцяли провести велику прес-конференцію за результатами його 100 днів роботи.
  • Натомість "Квартал 95" записав із Зеленським фільм, в якому він спілкувався про своє президентство із колишнім колегою, актором Станіславом Бокланом.
  • У фільмі звучали коментарі колишніх президентів України, окрім Віктора Януковича і Петра Порошенка, а також керівництва Офісу президента Андрія Єрмака і Андрія Богдана, який якось заявив, що команда президента спілкується із суспільством "без посередників і без журналістів".
  • Ще раніше Зеленський викладав "записане інтерв’ю" за кермом "Тесли". 
  • Від дня вступу на посаду Зеленського минуло більше 150 днів.
  • Це його перше велике спілкування з представниками ЗМІ на посаді президента.

Читайте також: Що не так з Мендель і яким має бути речник президента

Євген Кізілов, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.