Головні новини суботи і ночі: розведення на Донбасі, стенограма другої розмови Трампа із Зеленським

Неділя, 10 листопада 2019, 08:00

На лінії розмежування почалося розведення сил і засобів, Зеленський доручив Кабміну розробити законопроект щодо врегулювання діяльності медіа в Україні – новини, які були актуальні 9 листопада.

Про розведення 

На лінії розмежування біля н.п. Богданівка та Петрівське (Донецька обл.) почалося розведення сил та засобів. 

Деталі: За словами представника штабу операції Об'єднаних сил, процес розведення триватиме до 12 листопада.

"За нашою інформацією, на тому боці (непідконтрольному Україні - ред.) теж почалося розведення. Вони випустили зелену ракетницю і після цього почалося розведення", - повідомив у коментарі журналістам заступник командувача ООС.

Про стандарти новин

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до кінця 2019 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, де передбачити, зокрема, стандарти новин.

Деталі: До 31 грудня 2019 року Кабміну доручено розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, "передбачивши, зокрема, положення щодо вимог та стандартів новин".

Про телеграм-канал "Української правди"

А ми продовжуємо агітувати вас за те, щоб ви підписались на наш телеграм-канал "УП. Кляті питання" 3-5 постів на день. Тільки важливі новини на актуальні теми. Пояснюємо складні речі простою мовою. І, найголовніше, з жартами на межі!

Про інші важливі новини:

Трамп анонсував публікацію стенограми другої розмови з Зеленським.

У Єгипті під час посадки загорілося шасі літака авіакомпанії SkyUp

Держдеп США самостійно розблокував допомогу Україні — Bloombergpowered by lun.ua