У Житомирі ізолюють усіх працівників з Китаю, що задіяні на будівництві об'їзної дороги

Субота, 15 лютого 2020, 21:03

У Житомирі ізолюють працівників з Китаю, які задіяні на будівництві об'їзної автодороги навколо Житомира та які повертаються в Україну після святкування китайського Нового року.

Джерело: голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко у Facebook

Пряма мова: "Отримано інформацію, що авіарейсом з Дубаю в Україну повертається частина працівників китайської компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL) після святкування китайського Нового року, для продовження будівництва об'їзної автодороги навколо Житомира".

"За даними Державної міграційної служби, до виїзду закордон близько 40 працівників з КНР працювало на об'єкті.  16 працівників із КНР залишалися на території України". 

Деталі: Бунечко зазначив, що 13 лютого в Україну прибув один працівник, якого було оглянуто та проведено медичний огляд.

Для запобігання усіх ризиків керівництвом компанії прийнято рішення ізолювати працівника на 14 днів.

Дослівно: "Усі інші працівники, які прибудуть з Китаю, будуть ізольовані. Контракти цих працівників не буде анульовано, тому що держава зазнає значних збитків. Вирішено щоденно обмінюватися інформацією щодо новоприбулих працівників управлінню охорони здоров'я Житомирської ОДА та контактувати з Держміграційною службою", - додав він. 

Читайте також: Якщо коронавірус прийде в Україну. Чи вистачить лікарень, фахівців та обладнання

Нагадаємо, 

  • Наприкінці 2019 року у китайському місті Ухань було зареєстровано спалах пневмонії. Пізніше з'ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.
  • 30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайну ситуацію у зв'язку з розповсюдженням вірусу за межами Китаю.
  • На борту лайнера Diamond Princess, за останніми даними, 175 осіб підхопили коронавірус, двоє з них українці. Четверо з хворих перебувають у важкому стані.
  • Національна комісія з охорони здоров’я Китаю станом на 11 лютого зафіксувала зменшення кількості випадків зараження уханським коронавірусом
  • 13 лютого кількість хворих за один день зросла майже на 15 тисяч осіб

Українська правда


powered by lun.ua