Усе ближче до Путіна: в адміністрації президента РФ виявили коронавірус – росЗМІ

П'ятниця, 27 березня 2020, 10:41

Серед співробітників адміністрації президента Росії Володимира Путіна і в управлінні справами президента РФ виявили людей з підозрами на коронавірус.

Джерело: поінформовані співрозмовники російського видання РБК

Деталі: Два близькі до Кремля джерела розповіли, що в адміністрації Путіна після первинного тестування виявлено чиновників з підозрою на коронавірус: "Мова йде як про мінімум про один випадок. За словами другого джерела, коронавірус виявили у двох осіб".

За словами джерел, ще один випадок виявили в управлінні справами президента РФ.

У той же час, пресссекретар управління справами РФ Олена Крилова заявила, що їй про це нічого не відомо.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков не відповів на питання журналістів про випадки зараження коронавірусом в адміністрації президента і УСП.

Що було раніше: 26 березня, за інформацією джерел "Медузи", в одного із співробітників апарату уряду Росії виявили коронавірусну інфекцію COVID-19.

25 березня президент Росії Володимир Путін оголосив неробочим тиждень з 30 березня до 5 квітня, щоб попередити поширення коронавірусу.

З 27 березня Росія припинить регулярне і чартерне авіасполучення з іншими країнами, за винятком польотів, пов'язаних із поверненням російських громадян, і польотів за окремими рішеннями уряду РФ.

Також в РФ рекомендується тимчасово призупинити проведення "дозвільних, розважальних, видовищних, культурних, фізкультурних, спортивних, виставкових, просвітницьких, рекламних та інших подібних заходів із очною присутністю громадян".

Відвідування розважальних центрів, нічних клубів, кінотеатрів, дитячих ігрових кімнат і т.п. рекомендується призупинити, а куріння кальянів у ресторанах, барах, кафе – заборонити.

Передісторія: 

  • За інформацією центру Джона Гопкінса, який регулярно оновлює статистику зареєстрованих випадків по країнах і світу, наразі в РФ виявили 840 випадків захворювання на коронавірус, 3 людей померли.
  • З 18 березня РФ ввела обмежувальні заходи щодо в'їзду іноземців на свою територію - вони діятимуть до 1 травня.
  • Росія і Білорусь призупинили залізничне сполучення з Україною, Молдовою та Латвією з 17 березня. 
  • Посольство Росії в Україні приймає заявки на евакуацію громадян РФ, які не мають можливості самостійно повернутися на батьківщину у зв'язку з закриттям міжнародного регулярного пасажирського сполучення.
  • 23 березня Росія вирішила не закривати повітряні пункти пропуску через кордон для громадян країн СНД, а також самопроголошених Абхазії та Південної Осетії. Це стосуватиметься і громадян України.

powered by lun.ua