Шмигаль захищає Авакова: Він демонструє хороші якості

Четвер, 11 червня 2020, 15:25

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль захищає міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, на його думку, під час кризових явищ не варто розмінюватися на політику та звільняти Авакова, який демонструє "досвід та хороші якості".

Джерело: пресконференція Шмигаля з нагоди 100 днів роботи його уряду

Пряма мова: "Я бачу необхідність і роботу цього міністерства у складних умовах для забезпечення стабільності в Україні. Ви бачите, що у світі відбуваються складні процеси від США до Європи, де є певні ускладнення суспільні у зв’язку з карантинними заходами і збідніння населення.

Ми розуміємо, що МВС, яке об’єднує і службу надзвичайних ситуації, і прикордонну службу, і поліцію, інші відомства. Вони стоять на забезпеченні стабільності ситуації в Україні.

Тому у кризовій ситуації я розумію, що нам не можна розмінюватися на якісь політичні речі. Нам треба управляти кризами, які у нас є, не одна криза, а цілий ряд криз.

Аваков в управлінні кризою демонструє хороший досвід і хороші якості".

Деталі: Шмигаль зазначив, що вражений подіями у Кагарлику та Броварах, проте правоохоронці діяли злагоджено та оперативно.

За його словами, Рада заслухала і прийняла звіт Авакова, де він "не ухилявся" і відповів на всі питання нардепів. 

Передісторія:

  • О 9 ранку 5 червня під будівлею Верховної Ради зібрався мітинг за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, навіть підпалили фаєрами "міліцейський бобік".
  • На годині запитань до уряду о 10-й ранку Аваков звітував про резонансні кримінальні події, зокрема тортури та зґвалтування у поліції Кагарлика. Говорив він і про справу журналіста Павла Шеремета, авто якого підірвали 20 липня 2016 року. Заявив, що його кар'єра не залежить від розслідування цього вбивства.
  • 5 червня проєкт постанови про звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ було зареєстровано у Верховній Раді під номером 3606 і передано на розгляд керівництву.

Альона Мазуренко, УП
powered by lun.ua