Татаров знову пробує скасувати собі підозру - ЦПК

П'ятниця, 12 березня 2021, 14:18

Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров вдруге звернувся до Шевченківського райсуду Києва із клопотання про скасуваня підозри.

Джерело: Центр протидії корупції

Деталі: За даними ЦПК, нове клопотання Татарова потрапило до судді Наталії Аббасової. Саме ця суддя напередодні нового року відправила під варту ексдепутата Максима Микитася за підозрою у викраденні людини.

На думку антикорупційних активістів, якщо суддя Аббасова не оголосить собі самовідвід від справи, "адже є численні сумніви в неупередженості, то можна сміливо припускати, що це умисна акція Татарова, щоб здихатися підозри через "свою" суддю і закрити справу".

Що передувало: 2 березня сплив останній день справи Татарова: суд відмовився продовжувати строки розслідування.

24 лютого Національне антикорупційне бюро заявляло, що адвокати заступника керівника Офісу президента Олега Татарова намагаються у будь-який спосіб скасувати підозру своєму підзахисному і  розповсюджують неправдиву інформацію про бюро.

Читайте також: "Я сиджу – а він у владі". Микитась про покази на заступника голови ОП Татарова і помсту за це

Передісторія:

  • 1 грудня стало відомо, що НАБУ розслідує справу стосовно Татарова. 
  • 18 грудня в.о. керівника САП Максим Грищук підписав підозру заступнику голови ОП. Його підозрюють у посередництві під час передачі хабара експерту. Йдеться про справу забудовника Максима Микитася, в якого Татаров працював юристом.
  • 24 грудня стало відомо, що Офіс генпрокурора передав справу, в якій фігурує Татаров, з НАБУ в СБУ.
  • НАБУ вважає, що Офіс генпрокурора здійснює безпрецедентне в історії України втручання в розслідування бюро тим, що забрав у детективів справу Татарова.

Українська правда


powered by lun.ua