Степанов вимагає від "Укрзалізниці" приймати в свої лікарні COVID-хворих

П'ятниця, 26 березня 2021, 17:03
Степанов вимагає від Укрзалізниці приймати в свої лікарні COVID-хворих

Очільник МОЗ Максим Степанов наголосив, що "Укрзалізниця", лікарні якої раніше відмовилися приймати хворих на COVID у своїх лікарнях, повинна виконати свої зобов'язання перед державою і відкрити прийом заражених коронавірусом.

Джерело: МОЗ з посиланням на Степанова, перший заступник мера Києва Микола Поворозник у Facebook

Пряма мова Степанова:  Медичні заклади УЗ, які мають укладені договори з НСЗУ та отримують кошти за надання допомоги хворим на COVID-19, мають виконувати свої зобов’язання.

Починаючи з листопада лікарні "Укрзалізниці" отримали фактичних виплат 60 мільйонів гривень. Але 24 березня три медзаклади Києва не прийняли хворих на COVID-19. Це неприпустимий випадок, і виникає запитання: куди держава заплатила 60 мільйонів? Цей прецедент дає нам повне право звертатися до правоохоронних органів".

Деталі: Також він зазначив, що в 29 березня МОЗ перевірить готовність лікарень у Києві до прийому хворих.

Заступник мера Києва Віталія Кличка повідомляв, що 24 березня керівники першої та другої "залізничних" лікарень звернулися до Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф із проханням не направляти до них хворих на коронавірус. Таке прохання пояснюють відсутністю засобів індивідуального захисту, медикаментів та кисню для киснезалежних пацієнтів.

Представники УЗ запевнили, що з керівниками лікарень провели роз’яснювальну роботу й надалі подібних інцидентів не траплятиметься.

Довідково: Згідно з офіційними даними, філія "Центр охорони здоров’я" акціонерного товариства "Укрзалізниця" має контракт із НСЗУ на 125,5 млн грн. Допомогу хворим на COVID-19 мають надавати всі медзаклади товариства – три в Києві, два – в Харкові, по одному – в Одесі та Львові.

Нагадаємо: За добу 25 березня в Україні діагноз COVID-19 підтвердили 18 132 особам, це рекорд від початку пандемії.

25 березня Україна за показником добової захворюваності зайняла 9 позицію серед держав у світі, за новими летальними випадками – 7 позицію.

Знати більше: COVID-19 в Україні та в світі – динаміка пандемії в інфографіці УП

Щеплювати проти COVID-19 будуть, питання – коли, кого і чим. Усе про вакцинацію в Україні

Я не розбиралась, просто думала: тільки не в пакеті. Як і за скільки ховають жертв ковіду на другому році пандемії

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News