Сайт КС не працює з моменту оприлюднення указу щодо Тупицького

Понеділок, 29 березня 2021, 11:36
Сайт КС не працює з моменту оприлюднення указу щодо Тупицького

Сайт Конституційного суду України не працює третю добу, причини встановлюються.

Джерело: "Інтерфакс-Україна", з посиланням на КС.

Дослівно КС: "Сайт не працює з того моменту, як був оприлюднений указ про скасування указів про призначення Тупицького і Касмініна".

Деталі: При спробі відкрити сайт сторінка не завантажується.

У суді зазначили, що причини технічної несправності все ще встановлюються.

Що передувало: Президент Володимир Зеленський 27 березня скасував указ президента від 14 травня 2013 року №256 "Про призначення Тупицького суддею Конституційного суду України".

Так само своїм указом Зеленський скасував указ президента від 17 вересня 2013 року №513 "Про призначення Касмініна суддею Конституційного суду".

Передісторія:

  • Конституційний суд та його судді опинилися в центрі уваги після скандального рішення від 27 жовтня 2020 року щодо неконституційності відкритих електронних декларацій та деяких повноважень Національного агентства з запобігання корупції. (Верховна Рада вже повернула повноваження НАЗК з уточненнями щодо перевірки суддів).
  • 29 грудня 2020 року Зеленський підписав указ про відсторонення голови Конституційного cуду Олександра Тупицького від посади судді КС.
  • 30 грудня 2020 року у КС заявили, що вважають указ Зеленського про відсторонення Тупицького "юридично нікчемним", і закликали його скасувати. Правовий департамент секретаріату КС заявив, що Тупицький повинен далі виконувати свої обов’язки.
  • 19 січня ДБР заявило, що повідомило про підозру у злочинах за ч.2 ст.384, ст.386 ККУ (завідомо неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від дачі показань) Тупицькому, хоча сам Тупицький імітував її невручення і відвідував робоче місце.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: