Команда посольства США одягнула нову форму української збірної на Євро-2020

Четвер, 10 червня 2021, 20:20
ФОТО З FACEBOOK АНДРІЯ ПАВЕЛКА

Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та співробітники американського посольства одягли нову форму збірної України на Євро-2020 та відзначили її чудовий вигляд. 

Джерело: Посольство США в Україні і коментар Крістіни Квін "Українській правді"

Дослівно: "З нетерпінням чекаємо на першу гру в неділю! Не знаємо, хто переможе, але українська команда виглядатиме чудово!"

 
Співробітники Посольства США в Україні

Пряма мова Квін: "Нам подобається нова форма національної збірної з футболу, і ми думаємо, що це чудовий спосіб висловити нашу підтримку.

Дякую Андрію Павелку та Українській футбольної асоціації за допомогу в демонстрації цих примірників. Ми носимо їх із гордістю на знак солідарності з боротьбою України за свій суверенітет і територіальну цілісність.

Україо, вперед!".

 
Крістіна Квін

Передісторія:

  • 10 червня стало відомо, що союз європейських футбольних асоціацій зажадав від збірної України по футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис "Героям слава".
  • Російський футбольний союз надіслав лист до УЄФА, де поскаржився на "політичний лозунг" на формі української збірної на чемпіонаті Європи. 
  • В Україні, зокрема, в Офісі президента, вважають гасло на формі української збірної абсолютно слушним.
  • Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що зараз перебуває у Римі, де тривають перемовини з представниками УЄФА з приводу футбольної форми української збірної. 

Українська правда, доповнено


powered by lun.ua