Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Е-декларування для антикорупційників треба негайно скасувати – TI

Вівторок, 28 березня 2017, 11:47
На зустрічі з представниками громадських організацій Порошенко заявив, що законопроект повинен бути підписаний через необхідність врахування інтересів військовослужбовців.
АПУ

Міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією Transparency International та її відділення в Україні закликали українську владу скасувати суперечливі поправки до Закону "Про запобігання корупції", згідно з якими антикорупційні активісти та їх контрагенти мають подавати е-декларації.

Про це йдеться в офіційній заяві Transparency International, яка вважає, що такі поправки придумано для залякування антикорупційних активістів.

"Закон про е-декларації був введений для придушення корупції та забезпечення громадського контролю за багатством можновладців, щоб люди не зловживали своїми службовими повноваженнями з метою збільшення своїх активів за межами своїх зарплат.

Реклама:

Він не має відношення до антикорупційних активістів, які не отримують зарплату від держави", - йдеться в заяві.

Голова Transparency International Хосе Угас заявив, що зміни до е-декларування повинні бути негайно скасовані

"Ці нові положення повинні бути негайно скасовані. Законодавці намагаються залякати громадянське суспільство і, зокрема, антикорупційних активістів.

ВІДЕО ДНЯ

Якщо ці поправки набудуть чинності, стане ясно, що українські топ-чиновники не мають наміру серйозно боротися з корупцією. І це покаже, що вони вибрали сторону тих, хто хоче придушити антикорупційний рух", - сказав він.

Нагадаємо, 27 березня президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону "Про протидію корупції", згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації.

В понеділок на зустрічі з представниками громадських організацій Порошенко заявив, що законопроект повинен бути підписаний через необхідність врахування інтересів військовослужбовців.

Проте президент підтримав необхідність створення робочої групи за участю представників громадських організацій, АП і депутатів Ради для узгодження змін до відповідного закону.

Європейська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: