Екскерівник катівні "Ізоляція" отримав 15 років ув'язнення

Середа, 3 січня 2024, 12:48
Екскерівник катівні Ізоляція отримав 15 років ув'язнення
фото: адвокат потерпілого, журналіста Станіслава Асєєва Олег Горбачов у Facebook

Шевченківський районний суд Києва призначив покарання в 15 років в'язниці з конфіскацією майна колишньому керівнику катівні "Ізоляція" Денису Куликовському ("Паличу").

Джерело: "Суспільне" з зали суду

Деталі: Суд ухвалив визнати винним та призначити Куликовському покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Реклама:

Початок виконання вироку рахуватимуть з 9 листопада 2021 року, коли його взяли під варту.

Блогер та журналіст Станіслав Асєєв, який довгий час пробув у полоні в "Ізоляції", розповідав, що під час ув'язнення окрім тортур полонені зазнавали жорстокого побиття і навіть насильства з боку Куліковського зокрема.

За його словами, крики людей Куликовський наказував заглушати радянськими піснями, які співали самі в'язні.

ВІДЕО ДНЯ

Знати більше: Страх та смерть в "Ізоляції". Як катують людей у підвалах Донецька

Передісторія:

  • Колишнього бойовика терористичної організації "ДНР", очільника незаконної в’язниці на тимчасово окупованій території Донецької області "Ізоляція" затримали у Києві контррозвідники СБУ. Суд арештував його.
  • У жовтні 2020 року бойовику було заочно повідомлено про підозру та оголошено в розшук. Оперативники та слідчі поліції здобули докази злочинів "Палича". Він особисто та його спільники проводили допити полонених із застосуванням тортур: катували електрострумом, ґвалтували, ламали кістки, імітували розстріли та поховання живцем із забиванням цвяхів у труну.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...