ФНП вийшов із безвиході в питанні референдуму

Субота, 5 травня 2001, 16:33
Тарас Чорновіл запропонував нову формулу відношення Форуму нацпорятунку до референдуму про недовіру Кучмі. Зі слів депутата, "ми порозумілися", і частина ФНП, у яких ця ідея не викликає ентузіазму, буде підтримувати "роботу в плані створення ініціативних груп, а не як прямого представництва Форуму національного порятунку ".

Чорновіл також підкреслив, що в рядах ФНП "немає і не може бути" розколу в зв'язку з різним відношенням до ідеї референдуму. Він нагадав, що до Форум входять представники різних політичних сил.

Певна група членів Форуму, з його слів, не підтримала ідею референдуму "з тактичних міркувань". Сам Чорновіл настроєний скептично, тому що реалізацію ідеї референдуму, з його слів, можуть заблокувати на будь-якій стадії, що може скомпрометувати опозицію.

На його думку, ФНП, який є координуючою силою, повинен надалі так побудувати свою роботу, щоб "і одна, й інша сторони (у відношенні до референдуму) не мали між собою якого-небудь тертя".

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Скидатимуть Кучму під фанфари його ж гасел

401 особа під гаслом "Референдум – це дуже ефективні ліки, а на ліках не можна економити. Л.Д.Кучма" у четвер зранку зробили перший крок для реалізації ідеї референдуму про недовіру Кучмі. В офісі "Батьківщини" пройшли збори громадян, які законодавчо ініціювали його проведення. Антикучмісти вирішили винести на референдум ще одне питання.powered by lun.ua