Влада свідомо сварить партії між собою - Мороз

Середа, 5 грудня 2001, 23:13
Влада робить все для того, щоби "патріотичні сили в Україні не були єдиними", вважає лідер Соцпартії Олександр Мороз.

"Національно-патріотичні сили розведені владою свідомо. Влада спекулює на цій темі. Їй не треба, щоби там були конкуренти у вигляді Руху, чи ще інших партій. Владі треба, щоби вони між собою сварилися. Треба було розбити Рух, треба було, щоби не було Чорновола, як консолідуючої сили.

Я знаю, як президент давав вказівку Станик: "Ви реєструйте всі ці партії. Чим більше їх, тим більше будуть їх зневажати люди". Така ось Вам ідея "державного будівничого".

А потім Тарасу Чорноволу Кучма казав, що "я ж все робив щоби Рух був єдиним". А Бойко в розмові з ним обурювався: "Як же так, слухайте, Ви ж мені вже пообіцяли підтримку, а тепер кажете Лавріновичу, що будете його підтримувати. Як же так, повинна ж бути якась послідовність..."

Це майор Мельниченко каже такі речі, а Він має підстави таке говорити, Автентичність плівок доведена практично там за океаном", - заявив Мороз в Одесі.

Щодо призначення Кравченка в Херсон, Мороз вважає, що це призначення "має кілька цілей". "Одна з них - демонстрація суспільству, що президенту всі ті речі, які схвилювали суспільство – паралельні, що він при силі, що він має незмінний курс і що ті, хто забруднений у кримінальних справах, можуть покладатися на нього, бо авторитет і "папа" зверху".

Радіо "Свобода"powered by lun.ua