Більшість доформовуватимуть "по-військовому"

Вівторок, 1 жовтня 2002, 14:36
Народний депутат, член фракції "Наша Україна" Микола Томенко припускає, що до початку роботи парламенту більшість, сформована на базі "дев'ятки", складатиметься з 238 народних депутатів. Про це він сказав під час конференції у вівторок.

За словами народного депутата, ситуацію, що склалася навколо формування більшості, він тлумачить як "військову і тупикову".

Тупиковий сценарій, на думку Томенка, це коли 9 фракцій просять "Нашу Україну" приєднатися до них. За словами народного депутата, його фракція "навряд чи прийме рішення вступити до більшості "дев'ятки" і таким чином визнати, що вони програли вибори".

"Інша справа, як інформують проінформовані джерела, щойно поставлено завдання, що у нас до сесії є 10 днів із розрахунку день-депутат", зазначив Томенко. Народний депутат зауважив, що якщо додати до "реальних 228" ще десять мандатів, добраних протягом цього терміну, в більшості буде 238 парламентаріїв. "Теоретично тоді можна припустити, що така більшість буде працювати", зазначив Томенко.

"Українська правда"powered by lun.ua