Литвин не розуміє, чому Ющенка захищають від "чорного піару", а його ні

Неділя, 2 березня 2003, 16:00
Як негативну визначив власну реакцію на так званий "лист" Віктора Ющенка до виборців голова Верховної Ради України Литвин. Про це він повідомив на прес-конференції у Рівному.

Литвин зазначив, що парламент зобов’язав правоохоронні органи розібратись із цією фальшивкою, провести відповідне розслідування для того, щоб нікому не захотілося і надалі діяти такими підступними методами. При цьому Литвин наголосив, що усім політикам слід проявляти таку ж принциповість завжди, кого б це не стосувалось. За його словами, коли у Києві масово розповсюджували подібні листівки проти нього, чомусь ніхто не обурювався, а дехто навіть радів з цього.

На думку Литвина, якщо у цьому питанні не буде одностайності і корпоративної солідарності, то поступово проти кожного будуть розповсюджувати такі матеріали.

За його словами, розповсюдження фальшивих листів - це, безумовно, "чорний піар", але він спрацював на користь як Ющенка так і Юлії Тимошенко, бо люди у нас починають думати й оцінювати навпаки. "У нас є зріле суспільство, яке може відрізнити позитив від негативу", - підкреслив Литвин.

За його словами, ті хто займається подібним "чорним піаром", діють ще за старими стереотипами, хоча вважають себе дуже великими політтехнологами.

Нагадаємо, що після виборів до парламенту, коли Литвин очолював блок "За Єдину Україну", у Києві масово поширювалися листівки, на яких був зображений Литвин у вигляді злодія, на якому горить шапка, з таким текстом "Він вкрав наші голоси. 92% киян проголосували проти "ЗаЄду" та СДПУ(О)".

UNIANpowered by lun.ua