Янукович не відніме посаду в Азарова, а над Єрміловим ще подумає

Середа, 3 грудня 2003, 13:07
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович не має наміру ініціювати питання про розділення функцій першого віце-прем'єра і міністра фінансів, які зараз виконує Микола Азаров, а також вважає таке сполучення "правильним кроком".

Про це він заявив журналістам у середу в Києві, разом з тим відзначивши, що в такому сполученні "є і плюси і мінуси, позитиви і недоліки", але головним критерієм оцінки роботи Міністерства фінансів є виконання держбюджету.

"Бюджет виконується, і як я особисто можу бути незадоволений цим? Ми зробили правильний крок [сполучивши дві посади] і поки нічого змінювати не будемо", - підкреслив Янукович.

Відповідаючи на питання про можливу відставку міністра палива й енергетики Сергія Єрмілова, прем'єр відзначив, що в даної установи "як і в будь-якого іншого міністерства, є певні недоліки".

Мінпаливенерго "робить дуже великий вплив на життя країни в цілому, і це питання було завжди дуже хворобливим, тому я і реагував на нього так різко - і інакше не буде. Якщо Сергій Єрмілов витримає, і міністерство буде працювати так, як того вимагає сьогоднішній день, то він буде працювати", - заявив Янукович.

Відповідаючи на питання про можливі кадрові зміни в уряді в цілому, прем'єр повідомив, що обговорення з цього приводу постійно проходять з парламентською більшістю.

"Підводячи підсумки за рік, ми обов'язково зробимо висновки - хто і як працював. Якщо ми знайдемо спільну мову у вирішенні кадрових питань, ми обов'язково будемо їх вирішувати", - відзначив прем'єр.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua