Більшість домовилася пропихати політреформу в грудні, але не знає, яку

Середа, 3 грудня 2003, 18:44
Верховна Рада України поставить на голосування законопроект про внесення змін у Конституцію ще в грудні, повідомив координатор парламентської більшості Степан Гавриш.

В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у середу він повідомив, що така домовленість була досягнута в ході зустрічі прем'єр-міністра України Віктора Януковича з керівниками фракцій парламентської більшості.

"Ми говорили про перспективи голосування змін Конституції в грудні і домовилися, що таке голосування обов'язкове повинно відбутися", - сказав Гавриш.

Разом з тим, за його словами, конкретне рішення по будь-якому з законопроектів про внесення змін у Конституцію ще не прийнято, тому що на даний час ще немає висновку Конституційного Суду України по третьому законопроекту. "Як тільки він з'явиться, можливо, на наступному тижні, ми ухвалимо рішення, як будемо діяти, який законопроект буде пріоритетним", - відзначив співрозмовник агентства.

Гавриш також повідомив, що парламентська більшість "буде працювати над узгодженням позицій із представниками опозиційних політичних сил, що підтримують проведення політичної реформи".

Останній день цього року, коли народні депутати можуть голосувати - четвер, 25 грудня. Відповідно до регламенту, парламентарії ухвалюють рішення на пленарному тижні два дні на тиждень - по вівторках і четвергах.powered by lun.ua