Білоруську колегу Бакая посадили після відпочинку Лукашенка в Австрії

Середа, 3 березня 2004, 10:59
Голову управління справами білоруського президента Лукашенка справами заарештували за фінансові махінації, повідомляє Радіо Свобода.

Це сталося невдовзі після відпочинку президента Білорусі в Австрії.

На відміну від президента України, який перед Новим Роком проходив курс реабілітації в Баден-Бадені, білоруському лідеру Олександрові Лукашенкові більше до вподоби гірські краєвиди Австрії.

За останні роки президент Білорусі Лукашенко вже кілька разів перебував в Австрії. Перший раз це відбулося два роки тому, коли він мешкав у п’ятизірковому готелі в Альпах.

Номер там його коштував майже тисячу доларів за добу, але потім президент Лукашенко заявив, що платила за готель Австрія, і це коштувало білоруському бюджетові жодної копійки.

Щодо цього року, то МЗС Австрії підтвердило, що президент Білорусі отримав австрійську візу та поїде кататися на лижах в Альпах. Проте сам Лукашенко це не підтвердив – він просто зник із країни, і ніхто його не міг знайти. Єдине, що він повідомив уряду, попросив його відпустити у короткий відпочинок і нічого тут не робити без нього.

Якраз в цей час, місяць тому, в Могильовській області обвалився дах у школі, загинуло кількох учнів, і всі чекали на президента Лукашенка, але він прилетів на місце трагедії лише за 30 годин.

В Мінську ходили чутки, що він перебував в Австрії, був змушений перервати свій відпочинок, але після того, як він відвідав місце трагедії, він знову поїхав відпочивати. Водночас його речниця відмовилася повідомляти, де перебуває президент Білорусі.

Досі офіційно немає повідомлень про те, де відпочивав керівник Білоруської держави.

Два роки тому Лукашенко сказав, що за його відпочинок заплатив Національний олімпійський комітет Австрії.

Цього разу, мабуть, це були гроші керівництва справами президента, проте керівника справами невдовзі після цього відпочинку заарештували за фінансові махінації. Вона тепер перебуває у в’язниці і з пресою не контактує.

Читайте також:


Бакай відповів, за чий рахунок Кучма відпочивав у Баден-Бадені

Не шукайте Кучму в Баден-Бадені. Він у гостях у Бакая

powered by lun.ua