На Харківщині завезли антиющенківську газету. Яку видає СДПУ(о)?

П'ятниця, 6 серпня 2004, 11:00
Центральний штаб кандидата на пост президента Віктора Ющенка звертається до харків'ян із закликом не вірити "наклепницькій інформації" про Ющенка, яка поширювалась в четвер на Харківщині через листівки.

Про це йдеться у заяві прес-служби Центрального штабу Ющенка, переданій УНІАН.

"У місті Харкові та Харківській області поширюється листівка (без вихідних даних), яка містить брехливу і наклепницьку інформацію про Ющенка та його команду. Листівки роздають молоді люди, переважно студенти вузів, які при спілкуванні зізнаються, що їм "це робити огидно, але за це платять гроші", - йдеться у заяві прес-служби.

У повідомленні прес-служби зазначається, що "із конфіденційних джерел стало відомо, що в координації брудних піар-технологій задіяні чиновники найвищого рівня.

У повідомленні також зазначається, що "саме під їхнім началом здійснюється переправка зі Львова до Харкова наступної партії брудного компромату: стотисячного накладу газети, віддрукованої в друкарні есдеківської "Молодої Галичини", в якій розміщено наклепницьку інформацію про Ющенка, його родину та команду".

Водночас, Центральний штаб інформує, що "має достатньо сили для того, щоб зірвати завезення до Харківської області "чорного" тиражу".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua