Ющенко домовився з Морозом, який грається

Четвер, 4 листопада 2004, 13:13
Віктор Ющенко "погодився на більшість пропозицій Соцпартії", які є умовою підтримки з боку Олександра Мороза у другому турі виборів.

Про це повідомив один із лідерів "Нашої України" Юрій Костенко, який зазначив, що головне питання у переговорах з СПУ – це терміни голосування змін до Конституції.

За словами Костенка, "позиція "Нашої України", узгоджена з Соцпартією – навіть якщо голосувати зараз, то вступ у дію змін до Конституції з 2006 року".

Однак, додав Костенко, це не узгоджено з фракціями більшості.

Загалом, на думку Костенка, "Мороз продовжує політичну гру, мета якої – відмовитися від публічної підтримки Ющенка, хоча дві третини електорату лідера СПУ незалежно від його позиції проголосують за Ющенка".

Костенко підкреслив, що це його особиста позиція.

У свою чергу член фракції Соцпартії Юрій Луценко спрогнозував, що голосування політреформи до другого туру виборів не буде.

Як відомо, конституційна комісія парламенту пропонує проголосувати політреформу 9 листопада.

Луценко сказав, що СПУ "не буде іти на завідомо провальне голосування змін до Конституції".

Він також додав, що "у нашому меморандумі вимог до Ющенка немає ультимативного пункту про проведення політреформи до другого туру".

"Штаб Ющенка заявляє про можливість підтримки політреформи. СПУ з самого початку говорила за вступ у дію змін до Конституцію з 2006 року. Але після того, як "Наша Україна" вийшла з переговорного процесу політреформи, СПУ змушена була погодитися на позицію більшовиків, які вимагали політреформу з 2004 року", - сказав Луценко.

"Українська правда"
powered by lun.ua