Мороза поки не висували прем’єром при президенті Ющенку

Субота, 4 грудня 2004, 00:05
У рамках коаліції Віктора Ющенка поки не обговорювалася кандидатура на посаду прем’єр-міністра і висунення Олександра Мороза є виключно ініціативою СПУ.

„Про висунення Олександра Олександровича мені нічого не відомо”, - сказав „Українській правді” Петро Порошенко, коментуючи розмови про те, що Мороз є найімовірнішим кандидатом на посаду глави чи то тимчасового уряду, чи то уряду народної довіри, який діятиме до 2006 року.

За словами Порошенка, „кандидатуру нового прем’єра буде вирішувати новий президент Ющенко після консультацій з фракціями”.

Зараз, додав Порошенко, „ми можемо говорити про тимчасовий уряд” після того, як Кучма підпише указ про відставку уряду Януковича.

Порошенко не виключив, що Кучма може сам призначити виконуючого обов’язки, однак „виключено, що це може бути Янукович, бо Верховна Рада висловила йому недовіру”.

Порошенко також повідомив, що у питанні політреформи позиція „Нашої України” залишається незмінною – введення у дію змін до Конституції з 2006 року. „За інший варіант ми навряд чи проголосуємо”, - додав він.

„Українська правда”

Читайте також:

"Союз" та Томенко бачать прем’єром Мороза


powered by lun.ua