Ющенко заборонив Луценку хабарі і стрілки. Той знищить це за два місяці

Понеділок, 7 лютого 2005, 10:40
Президент України закликає міліцію служити народу і закону, а не владі і злочинним угрупованням.

Про це він сказав, представляючи у понеділок новопризначеного міністра Юрія Луценка керівному складу Міністерства внутрішніх справ, повідомляє прес-служба президента.

Відкриваючи засідання, Віктор Ющенко наголосив, що міліція - це обличчя держави.

Він підкреслив, що метою його команди є "бачити міліцію, яка слугує не владі, не злочинним угрупованням, а закону й людині".

"Є епізоди, якими варто пишатися, а є такі, що їх хочеться забути скоріше", - сказав президент. За його словами, "сьогоднішній стан справ у правоохоронних органах потребує чесної, відвертої розмови".

Більша частина засідання з керівництвом міністерства відбулася без присутності преси. Воно тривало понад годину.

Глава держави висловив сподівання, що "в міліції є десятки тисяч людей, які прийшли не за хабарами, не на "стрілках" стояти, а слугувати людям".

Ющенко наголосив, що його команда докладе всіх зусиль, аби в минулому залишилися ті неприємні сторінки, коли міліція займалася справами, які не можна трактувати як служіння людині й закону.

Перед міністром та його підлеглими президент поставив завдання: за 10 днів розробити і представити концепцію роботи Міністерства у 2005 році. Головна мета - повернення довіри суспільства до міліції та боротьба з найбільш негативними явищами, як то корупція та підпільний бізнес.

Віктор Ющенко підкреслив, що хоче, аби силові структури першими продемонстрували готовність до зміни системи і працювали на повернення довіри суспільства.

Він наголосив, що його концепцією при підборі керівників силових міністерств було призначити міністрами цивільних осіб, це відповідає європейській практиці.

Представляючи нового керівника МВС, Віктор Ющенко назвав Юрія Луценка "саме тим міністром, який сьогодні потрібен Міністерству внутрішніх справ". "Це винятково чесна людина", - наголосив він.

Сам новопризначений міністр заявив, що усвідомлює ступінь важливості завдань, поставлених президентом та суспільством. Щоб добитися результатів у найважливіших з них - боротьбі з корупцією, деполітизації і декриміналізації органів внутрішніх справ, - він визначив термін два місяці. Тоді ж будуть підбиті перші підсумки роботи оновленого Міністерства.

Також Луценко заявив, що на час керування Міністерством він призупинив своє членство у Соціалістичній партії України, давши цим приклад добросовісного виконання завдань народу та президента.

Читайте також:

МІНІСТР МВС ЛУЦЕНКО ОБІЦЯЄ КАДРОВІ ЧИСТКИ Й УДАРИ

ЛУЦЕНКО, ЯК Й ОБІЦЯВ, "ПОСТРОЇЛ" ГЕНЕРАЛІВ МВС

КАБМІН ЮЛІЇ ТИМОШЕНКОpowered by lun.ua