Динамо не в курсі про "свій арешт"

Середа, 9 березня 2005, 21:28
У київському "Динамо" нічого не знають про арешт 100% акцій футбольного клубу.

Про це в середу ввечері повідомив прес-аташе "Динамо" (Київ) Сергій Полховский, повідомляють "Новості-Україна" з посиланням на РІА "Новості".

У прес-релізі компанії Pacific International Sport Clubs Limited (PISCL), розповсюдженому в середу, повідомлялося, що Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт 100% акцій футбольного клубу "Динамо" (Київ) на підставі позову одного з акціонерів клубу.

У цей же день, до того, як був поширений прес-реліз компанії, Печерський районний суд Києва виніс рішення, яким був знятий арешт із 98,71% акцій ЗАТ "Футбольний клуб "Динамо" (Київ).

У київському клубі прес-реліз компанії про арешт 100% його акцій, викликав здивування. Як заявив Полховский, він "був сьогодні в суді й нічого подібного не чув".

"Я гублюся в здогадах. Здоровий глузд підказує, що тут можуть бути свої причини. Одна з них - якесь тіньове рішення Печерського суду, - відзначив Полховский. - У всякому разі, нам нічого не відомо про це".

У прес-релізі PISCL йдеться про те, що суд заборонив проводити загальні збори акціонерів ЗАТ ФК "Динамо" (Київ), вирішувати будь-які питання про зміну реєстратора акцій клубу й вносити зміни до установчих документів.

Суд, зокрема, зобов'язав ТОВ "Регістр" (реєстратор акцій клубу) надати всю інформацію й документи, що стосуються факту продажу акцій ЗАТ президентові клубу Ігореві Суркісу й іншим акціонерам ЗАТ ФК "Динамо" (Київ).

Раніше, 21 лютого 2005 року Печерський районний суд міста Києва на підставі позову міжнародної компанії Pacific International Sport Clubs Limited наклав арешт на 98,71% акцій ЗАТ "ФК "Динамо" (Київ).

На думку представників компанії, в 2000-2004 роках у процесі відчуження 98,71% акцій динамівського клубу було порушено її право переважного придбання акцій.

Раніше російський бізнесмен Костянтин Григоришин в інтерв'ю "Українській правді" заявив про те, що "за допомогою юридичних механізмів" має намір повернути собі пакет акцій "Динамо", що у нього "забрали Григорій Суркіс і Віктор Медведчук".

Читайте також:

АРЕШТОВАНО 100% АКЦІЙ "ДИНАМО". СУРКІС РАДІВ НЕ ДОЛГО

ГРИГОРИШИН ДОТРИМАВ СЛОВО І ВІДБИРАЄ "ДИНАМО" У СУРКІСАpowered by lun.ua