Порошенку шкода Мельниченка

Неділя, 1 травня 2005, 22:13
Секретар Радбезу Петро Порошенко вважає, що Микола Мельниченко має приїхати в Україну та надати всю інформацію щодо вбивста Гонгадзе.

"Мені шкода Миколу. Він має приїхати в Україну. Він має перейти від слів до діла і нарешті зробити той внесок по вирішенню болючого питання - розслідування справи Гонгадзе", - зазначив Порошенко в ефірі УТ-1, коментуючи заяву Мельниченка.

"Якщо ти маєш якісь докази і не передаєш слідству протягом 2 років, якщо вже 4 місяці в Україні є нова демократична влада, яка взяла на себе зобовязання і ефективно демонструє свою готовність завершити розслідування справи Гонгадзе, і це не пусті слова", - пояснив Порошенко своє ставлення до Мельниченка.

За його словами вже найдені вбивці Гонгадзе і відомо як вібдувалося вбивство, але роль Мельниченка в тому, щоб "ми швидше вийшли на замовників".

"Тому я переконаний в тому, що він має приїхати, зробити відповідні процесуальні дії. Якщо не хочеш приїжджати і не довіряєш комусь, визнач країну, де ти зможеш дати покази і оформи процесуально, бо ці матеріали мають бути обовязково використані в суді над злочинцями, які замовили це вбивство", - заявив Порошенко.

Він також назвав неадекватною поведінку Мельниченка.

Порошенко відкинув звинувачення Мельниченка, що він немов перешкоджає приїзду Олександра Єльяшкевича.

"Я ніколи не був знайомий з Миколою, але дуже доре знаю Сашу Єльяшкевича. Це колишній народний депуптат парламенту, ми з ним раніше разом працювали, я і вважаю, що у нас нормальні і якщо хочете, добрі відносини". – сказав він.

"Я мав телефонну розмову з Олександром позавчора. Я попросив його, щоб він виклав ті проблеми, які сьогодні його хвилюють і які з його точки зору влада має забезпечити, починаючи з розслідування нападу на нього, починаючи з визначення замовників і чіткої розробки політичної версії. Я не маю сумніву, що тут є політичне підгрунтя в тому злочині", - сказав Порошенко.

Він зазначив, що влада готова обговорювати той рівень безпеки Єльяшкевичу, який має бути забезпечений.

"Українська правда"

Читайте також:

Мельниченко: Березовський взяв мільярд з Пінчука, займається рекетом і хоче контролювати Ющенкаpowered by lun.ua