Лукашенко просив передати, щоб Тарасюк не займався копіюваннями

Понеділок, 2 травня 2005, 19:20
Міністерство закордонних справ Білорусії заявляє, що в Мінська немає ніякою особливої позиції щодо України.

Про це заявив заступник начальника управління інформації МЗС Білорусії Руслан Єсін, коментуючи висловлювання глави МЗС України Бориса Тарасюка.

Міністр закордонних справ України Тарасюк напередодні заявив, що Білорусія відмовляється випустити затриманих раніше в Мінську громадян України через особливе ставлення до України.

Білоруський МЗС сподівається, що "українська сторона не буде копіювати псевдодемократичні методи і форми вибудовування міждержавних відносин, які активно нав'язуються останнім часом окремими країнами і міжнародними організаціями".

Офіційний представник МЗС Білорусії підкреслив , що "Білорусія не має наміру змінювати своєї дружньої добросусідської політики щодо України".

"Наші народи пов'язує багато спільного: історичні корені, братерські відносини з часів СРСР, боротьба проти німецько-фашистських загарбників, ліквідація аварії на Чорнобильської АЕС і багато чого іншого".

Єсін відзначив, що "як і колись, білоруси й українці пліч-о-пліч борються з міжнародним тероризмом, нелегальною міграцією, транскордонною злочинністю, беруть участь у різних місіях по лінії ООН і ОБСЄ, а також працюють у подальшому зміцненні економічних і культурних зв'язків".

Він також підкреслив , що Білорусія завжди відкидала мову тиску, у тому числі інформаційного.

РІА "Новости"

Читайте також:

Лукашенко через образу на Ющенка і Буша не відпускає українців

Білоруський МЗС сприяє звільненню українських громадян

Білорусія ображається на Україну і боїться за її становище
powered by lun.ua