Піскун регулярно оскаржує Тимошенко в суді, а Лазаренку повертатися не радить

Четвер, 5 травня 2005, 11:45
Генпрокуратура за три місяці поточного року подала 27 позовів на незаконні рішення Кабінету міністрів.

Про це повідомив генпрокурор Святослав Піскун в інтерв'ю газеті "Україна молода", опублікованому в четвер.

При цьому, за його словами, деякі з цих позовів стосуються рішень, прийнятих нинішнім урядом.

"Тільки по нашому позову до НАК "Нафтогаз України" у квітні було повернуто в бюджет 106 млн. грн.", - відзначив генпрокурор.

Відповідаючи на запитання про його стосунки із прем'єром Юлією Тимошенко, Піскун сказав: "Особистих стосунків з Юлією Володимирівною у нас немає ніяких. Тільки службові. Я орієнтуюся на закон, вона також. Ми просто працюємо".

В той же час, коментуючи намір екс-прем'єр-міністра, лідера партії "Громада" Павла Лазаренка повернутися в Україну після суду в США, Піскун сказав, що не радив би йому цього робити.

"Я йому не раджу цього робити", - сказав він, пояснивши свої слова загрозою арешту Лазаренка в Україні.

"Його чекає те, що чекає на всіх, проти кого розслідується кримінальна справа. Кримінальне переслідування! У нас є свої відносини з Павлом Івановичем", - наголосив генпрокурор.

"В Україні існує кримінальна справа стосовно Павла Лазаренка. По ній висунуті обвинувачення. Але вони йому не пред'явлені, бо його немає в Україні", - сказав він.

"Стосовно Лазаренка обрано міру запобіжного заходу — арешт. Міру обрав суд. Щоб її скасувати, потрібні якісь зміни у слідчих діях. Однак сьогодні підстав для скасування вимоги щодо арешту Лазаренка немає", - повідомив Піскун.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування