Луценко впіймав тих, хто будував дачу для Білоконя і яхту для Кірпи?

Субота, 7 травня 2005, 13:39
На Львівщині прокуратурою області порушено кримінальну справу відносно колишнього начальника УМВС України у Львівській області Олега Сала.

Як повідомляє управління зв’язків із громадськістю МВС, справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) кримінального кодексу України.

Сала звинувачують в тому, що у минулому році, зловживаючи службовим становищем, він підписав акти про виконання будівельно-ремонтних робіт у приміщеннях обласного УМВС на загальну суму понад 432 тис. грн.

Проте роботи практично не проводилися, а гроші були витрачені на будівництво приватних будинків у Сколівському районі Львівської області, відзначає МВС.

Як повідомлялося, за джерелами ЗМІ, МВС розшукує колишнього міністра внутрішніх справ Миколу Білоконя саме у зв'язку з будівництвом дачі в селі Рожанка Сколівського району Львівської області.

***

Крім того, на Львівщині порушено кримінальну справу відносно посадових осіб Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця".

Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.365 (Перевищення влади або службових повноважень).

Ці посадові особи, відзначає МВС, перерахували 9,8 млн грн відкритому АТ "Миколаївська малотоннажна верф" за будівництво моторної яхти для пансіонату "Львівська залізниця", чим завдали збитки державі на зазначену суму.

***

Крім того, порушено кримінальну справу проти посадових осіб державної компанії "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України".

Вони, повідомляє МВС, минулого року, зловживаючи службовим становищем, без проведення відповідного тендеру, уклали договір з державною компанією "Укрнафтогазкомплект" на придбання обладнання для управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" на суму 22,5 млн грн й перерахували останньому зазначені кошти.

У подальшому компанією "Укрнафтогазкомплект" через ряд фіктивних приватних підприємств-посередників було поставлено обладнання загальною вартістю 4,7 млн грн, а різницю привласнено. Таким чином державі завдано збитки на суму 17,8 млн гривень.

Справу порушено за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.205 (фіктивне підприємництво) та ч.3 ст.209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) КК України.

Читайте також:

У Білоконя знайшли ще одну кримінальну дачуpowered by lun.ua