З власниками машин з номерами Верховної Ради проводитимуть "роз'яснювальну роботу"

Середа, 1 червня 2005, 13:53
Департамент Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ скоротив кількість номерних знаків для автомобілів вищих посадових осіб з 350 до 160.

Про це повідомив начальник департаменту Сергій Коломієць у середу.

З його слів, йдеться про номери, які складаються із трьох цифр.

Крім цього, Коломієць повідомив, що практично завершено заміну державних номерних знаків серій "АП", "ВР", "КМ" на транспортних засобах секретаріату президента, Верховної Ради й Кабміну.

Він зазначив, що "підрозділи ДАІ в Києві знищили 741 комплект номерних знаків цих серій, у тому числі 500 знаків, які не були закріплені за транспортними засобами".

Разом з тим, за словами начальника департаменту, "фізичні особи експлуатують ще 225 автомобілів з номерами серії "ВР" й 13 серії "КМ".

Коломієць зазначив, що власників таких автомобілів не можна змусити поміняти номерні знаки й тому працівники ДАІ проводять із ними роз'яснювальну роботу щодо необхідності перереєструвати такі автомобілі.

Він також повідомив, що останнім часом працівники ДАІ склали понад 2 тисячі адміністративних протоколів на водіїв транспортних засобів з номерами "II", "МI".

При цьому начальник департаменту підкреслив, що "серія "II" не відповідає держстандарту й також підлягає заміні".

Українські новини
powered by lun.ua