ТИМОШЕНКО ПРОПОНУЄ ПІНЧУКУ-АХМЕТОВУ таку мирову угоду, яка їм може не сподобатися

П'ятниця, 3 червня 2005, 09:43
Прем’єр Юлія Тимошенко вважає, що єдиним варіантом мирової угоди по "Криворіжсталі" для холдингу Пінчука-Ахметова може бути новий конкурс з продажу комбінату.

"Відповідно до рішення суду, "Криворіжсталь" треба виставляти на абсолютно новий конкурс по приватизації, і допускати до нього всіх, хто проходить кваліфікаційні вимоги – інвесторів з усього світу", - сказала Тимошенко в інтерв’ю "Українській правді" в Тбілісі.

"Якщо мирова угода про це – то вона може мати місце", - додала Тимошенко.

Як відомо, у четвер президент Ющенко і держсекретар Зінченко заявили про можливість розглянути мирову угоду по "Криворіжсталі" згідно з рішенням суду, який холдинг Пінчука-Ахметова програв. Деталі вони не повідомили.

На питання, чи може бути мировою угодою пропозиція доплатити Пінчуку-Ахметову за "Криворіжсталь", Тимошенко сказала: "Новий конкурс, більше нічого!".

"Як тільки ми відійдемо від прозорих, зрозумілих суспільству механізмів приватизації, у суспільства відразу виникне питання. Тільки конкурс, тільки відкритий аукціон із залученням всіх професійних компаній світу може дати відповідь на справжню ціну підприємства", - сказала Тимошенко.

На питання, у скільки разів нова ціна за "Криворіжсталь" може бути вище тієї, за яку купили завод холдинг Пінчука-Ахметова, Тимошенко сказала:

"Мені як прем’єру хотілося б спрогнозувати, що приблизно втричі. Можливо, аукціон нам принесе щось ще більш оптимістичне".

На питання, хто може стати новим власником "Криворіжсталі", Тимошенко сказала: "Виграє той, хто виграє".

"Українська правда", Тбілісі

Читайте також:

Зінченко виставив умови для "мирової" з Пінчуком і Ахметовим

Ющенко готовий миритися з Ахметовим і Пінчуком. Семенюк не згодна

АКЦІЇ "КРИВОРІЖСТАЛІ" АРЕШТУЮТЬ


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua