Мороз просить "1+1", Інтер та ICTV показати фільм

3 перегляди
Четвер, 9 червня 2005, 20:18
Лідер СПУ Олександр Мороз звернувся до керівництва телеканалів "1+1", "Інтер" та ICTV з проханням продемонструвати фільм "Оцифрована правда".

Про це йдеться у повідомленні прес-служби, поширеному у вівторок.

За словами Мороза, цей фільм "чітко демонструє, хто насправді несе відповідальність за трагічну загибель Георгія Гонгадзе".

Як йдеться у повідомленні, фільм змонтований на основі архівних кадрів та записів Мельниченка, достовірність яких була підтверджена провідними міжнародними експертами у сфері звукозапису.

Фільм був продемонстрований на Форумі демократичних сил 15 вересня 2002 року а також в ході десятків акцій протесту у багатьох регіонах України.

Проте тодішній голова адміністрації Кучми Віктор Медведчук домігся заборони розповсюдження відеофільму. Тоді було продемонстровано "пропагандистський фільм "Піар", в якому була представлена найзручніша для режиму Кучми версія вбивства журналіста Георгія Гонгадзе".

"Нібито Георгій сам винен, а Кучма – ні при чому, і вбивство було організовано американськими спецслужбами, і Кучма нічого поганого не казав, і записи Мельниченка недостовірні. І акції протесту "Україна без Кучми", організатором яких виступила, перш за все Соціалістична партія, теж нібито планувалася американцями. Всю цю жахливу брехню багаторазово транслювали в найкращий ефірний час", - йдеться у повідомленні.

"Прес-служба Соціалістичної партії відправляє копії цієї заяви разом з касетами для демонстрації у вищезазначені засоби масової інформації", - додається у повідомленні.

"Українська правда"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua