СТЕЦЬКІВ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ, але не до кінця

Понеділок, 5 вересня 2005, 17:08

Керівник Національної телерадіокомпанії Тарас Стецьків подав заяву президенту Віктору Ющенку про звільнення його з посади.

Про це повідомив спікер парламенту Володимир Литвин після погоджувальної наради у Верховній Раді у понеділок.

Відповідаючи на питання журналістів, чи правдивою є інформація про відставку Стецьківа, Литвин відповів:

"Я можу сказати лише одне, що на сьогоднішній день у парламенті зареєстровано заяву Стецьківа про відкликання своєї заяви про складання повноважень народного депута", - сказав він, додавши, що до його заяви додано ксеркопію заяви про звільнення з посади керівника НТКУ, зареєстровану у секретаріаті президента.

За словами Литвина, причиною відставки Стецьківа може бути "бажання зосередитися на парламентській діяльності".

Литвин не виключив, що до парламенту може надійти ще кілька таких заяв від представників виконавчої влади.

На питання, чи зареєстровані в парламенті такі заяви інших чиновників виконавчої влади, зокрема міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та міністра транспорту та зв’язку Євгена Червоненка, Литвин відповів: "Ні, таких заяв не поступало, і розмов таких не було".

***

Водночас віце-президент Національної телекомпанії Андрій Шевченко сказав, що Стецьків продовжує виконувати повноваження президента УТ-1.

"Факту відставки немає. Тарас Стецьків виконує свої повноваження у повному обсязі. Сьогодні ми тривалий час разом працювали над новою сіткою мовлення", - сказав Шевченко "Українській правді".

"Українська правда"powered by lun.ua