Реклама:

Луценко "вимете Януковицького діяча" через Бакая і 26 мільйонів

Четвер, 6 жовтня 2005, 17:17

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що наприкінці минулого року директор державного підприємства "Авіант” Олег Шевченко перерахував з підприємства 26,6 млн. грн. на рахунки Державного управління справами, тобто на ім'я Ігоря Бакая.

Як повідомили УНІАН у Департаменті зв'язків з громадськістю МВС, про це Луценко заявив з приводу звільнення Шевченка.

Таким чином, як заявляє міністр, ці гроші пропали із заводського бюджету.

У зв'язку з цим Луценко висловлює переконання, що коли робітники дізнаються, що з їх заводу були віддані Бакаю 26 млн. грн., то вони зрозуміють, в чому причина сьогоднішнього занепаду їх підприємства.

“І не підтримувати цього Януковицького діяча треба, а гнати мітлою прямо в міську прокуратуру”, - заявив міністр.

4 липня 2005 року Шевченко був звільнений через невиконання умов контракту за результатами перевірки, проведеної Мінпромполітики і Контрольно-ревізійним управлінням.

В.о. гендиректора "Авіанта" був призначений Валерій Корорєзов.

3 серпня цього року Шевченко подав у Святошинський районний суд Києва позов з вимогою визнати за недійсний наказ Міністерства промислової політики і зобов'язати міністерство відновити його на посаді.

Рішенням Святошинського районного суду позов був задоволений - було ухвалене рішення відновити Шевченка на посаді.

22 вересня Мінпромполітики подало скаргу на це рішення. Рішенням Святошинського районного суду від 29 вересня скарга відхилена.

Як відомо, у середу голова Партії регіонів Віктор Янукович заявив про можливість відкликання свого підпису з меморандуму порозуміння між владою і опозицією, зокрема, через "продовження переслідування" владою Шевченка.powered by lun.ua