БЕЗСМЕРТНИЙ ГОТОВИЙ НА СОЮЗ З ТИМОШЕНКО, АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ

Вівторок, 1 листопада 2005, 13:08

Голова ради партії "Народний союз Наша Україна" Роман Безсмертний готовий створювати спільний блок із Юлією Тимошенко, але проти, щоб вона претендувала на посаду прем'єра.

Про це він сказав в інтерв'ю львівській газеті "Експрес".

"Через засоби масової інформації я роблю певний сигнал про те, що, мовляв, Юлiє Володимирiвно, якщо хочете бути разом, хочете в уряд - будь ласка. Але особисто я проти того, щоб ви були прем'єром!", - зазначив Безсмертний.

Він також повідомив, що проводить перемовини з учасники блоку "Наша Україна" на виборах 2002 року.

"Найскладніше з ПРП. Вони самі ще не визначилися, тому є проблеми. Ми загальмували контакти з ними, i вони також обережні", - зазначив голова політради НСНУ.

Безсмертний також зазначив, відповідаючи на питання про Ліберальну партію Щербаня, що в блоці не буде "тих, хто по дорозі загубився".

Він повідомив, що недоцільно робити ставку під час виборів на адміністрації.

"Хочете, я вам скажу одну річ: виграти вибори, перебуваючи при владі, в Україні неможливо. Бо українська система влади неадекватна суспільству. Розумієте, чому я на цьому акцентую увагу? Хто адекватний? Це - місцеве самоврядування, але воно безправне, не має грошей. От i все", - зазначив він.

Безсмертний також повідомив, що партія готує до виборів нові гасла та новi пiдходи до рекламної кампанiї.

"Але я б не хотiв завчасно розкривати карти. Тут є одна проблема. Ми є партiєю i не можемо вiдходити вiд нашого партiйного стилю, починаючи вiд значка i закiнчуючи кольором. У нашому статутi, мiж iншим, визначено, що помаранчевий колiр є офiцiйним кольором партiї", - зазначив він.

"Iнша рiч, що може бути блок, а тодi доведеться виробляти стиль блоку. Нинi працюють над можливою емблемою блоку", - додав Безсмертний.

На питання, чи буде партія пiд час цiєї виборчої кампанiї знову брати грошi у сумнiвних спонсорiв, Безсмертинй зазначив, що минулого року пiд час революцiї "були такі моменти", що йому "було байдуже, хто дасть грошi на обiгрiв наметiв".