Вітренко теж буде святкувати річницю Майдану

2 перегляди
Неділя, 6 листопада 2005, 14:06

Близько 2 тис. прихильників Прогресивно-соціалістичної партії проводять у Києві мітинг, присвячений 62-й річниці звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників.

На Майдані Незалежності зібралися прихильники ПСПУ, представники Союзу православних братів, члени молодіжних організацій "Прорив" і "Молода гвардія", а також члени Республіканської партії України.

Учасники мітингу тримають червоні прапори з гербом ПСПУ, таблички з гаслами "Геть із України коричневий фашизм, помаранчевий нацизм" й "Геть розкол", а також скандують "Фашизм не пройде!".

Виступаючи на мітингу, лідер ПСПУ Наталія Вітренко закликала народ до возз'єднання з Росією й Білоруссю.

"Свобода й щастя України можливі тільки в союзі з Росією й Білоруссю", - зазначила Вітренко.

Також лідер ПСПУ виступила проти визнання армії ОУН-УПА. "ОУН-УПА - це фашистські структури, і ми не повинні зраджувати пам'ять наших батьків", - сказала Вітренко.

З її слів, нинішня влада своїми діями намагається реабілітувати фашизм.

Також Вітренко повідомила про намір провести 20 листопада на Майдані Незалежності розгорнуту акцію за відновлення союзу між Україною, Росією й Білоруссю.

Потім учасники мітингу вирушили до Могили Невідомого солдата на площі Слави й до підніжжя постаменту "Батьківщина-Мати" для покладання квітів.

3 листопада партія "Українська національна асамблея" заявила про підготовку ПСПУ й партією "Народний рух України за єдність" провокацій за участю іноземних громадян під час проведення політичних акцій 7 листопада.

Комуністична партія двічі заявляла про підготовку провокацій із боку ультранаціоналістичних організацій 6-7 листопада за участю прихильників Ющенка.

15 жовтня на Хрещатику в Києві відбулися зіткнення між прихильниками ПСПУ й прихильниками реабілітації воїнів ОУН-УПА.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua