Кінаху не сподобалось місце Кличка. Він знайшов інше

Субота, 4 лютого 2006, 15:11

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Анатолій Кінах відмовляється від посади почесного президента Федерації боксу України.

"В ситуації, коли зусилля керівництва Федерації боксу України спрямовані не на розвиток та підтримку цього виду спорту, а на з’ясування міжособистісних стосунків, Кінах вважає для себе неприйнятним обіймати посаду почесного президента Федерації", - сказано в повідомленні РНБО, поширеному в суботу.

НОВИНИ ТаблоID

Кінах висловлює занепокоєння тим, що серед видатних спортивних особистостей з’явились кардинальні розбіжності щодо напрямів розвитку боксу.

На переконання Кінаха, "підтримка та розвиток спорту в Україні виховує у його шанувальників такі риси, як наполегливість, мужність, витримку, вміння працювати на найвищий результат та досягати поставлених цілей, заохочує прихильників спорту до здорового способу життя, тим самим зміцнюючи моральне та фізичне здоров’я нації".

Кінах висловлює щиру повагу до видатних боксерських особистостей та українського боксера Віталія Кличка зокрема.

Він звертається до керівництва Федерації боксу України з пропозицією "подолати внутрішні суперечності, які не мають жодного відношення до інтересів цього виду спорту" та об’єднати свої зусилля, ентузіазм та досвід навколо розвитку боксу в країні.

Як повідомлялося, 28 січня Кінах змінив на посаді президента Федерації боксу Віталія Кличка, який відмовився від цієї посади.

Кінах також очолив список кандидатів до Луганської облради від Партії промисловців і підприємців України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таке рішення прийняли в суботу делегати 3-ї Луганської обласної конференції партії.

Українська правдаpowered by lun.ua