Ющенко просить депутатів припинити сваритися

Четвер, 9 лютого 2006, 11:04

Президент Віктор Ющенко закликає політичні сили і різні гілки влади відмовитися від сварок і шукати шляхи взаєморозуміння для формування ефективної політики.

"Ми разом з вами належимо до одного могутнього народу, який наділив нас владою. У той же час, ми, можливо, належимо до різних гілок влади, маємо різні ідейні уподобання. І хоча це відрізняє нас, але не робить нас противниками. Ми тісно пов’язані одним обов’язком, який маємо виконувати перед нашим суспільством і нашим народом", - звернувся Ющенко до депутатів.

"Досить сваритися, роботи вистачить усім", - додав він.

НОВИНИ ТаблоID

За словами президента, "сьогодні, як ніколи, важливо продемонструвати вміння взаємодіяти та реалізовувати стратегічні цілі розвитку країни, вміти консолідуватись".

Він також подякував усім політичним силам, які допомагають Україні на шляху до її демократизації.

"Прийміть від мене щирі слова подяки всім, хто від тієї чи іншої політичної сили в Україні чи за її межами своєю правдою допомагав Україні повернутись у світовий демократичний процес", - сказав він.

Прихід Ющенка до залу депутати зустріли стриманими оплесками. Вони встали зі своїх місць.

На засіданні парламенту також були присутні прем’єр-міністр та члени уряду.

Ющенко також закликав депутатів не "керуватись у політичній практиці категоріями і стандартами вчорашнього дня", адже це, за його словами, означає "прирікати свою країну на історичний програш".

"Переконаний, що лише в ході цієї роботи (консолідації зусиль) ми сформуємо досконалу та потрібну для українського народу модель нової системи української влади", - сказав президент.

За його словами, після помаранчевої революції українська нація "має реальні шанси увійти в число розвинених країн світу".

"Ми довели, що в цій країні людська свобода не просто слово, а вища цінність... Ми стали прикладом для країн колишнього Радянського Союзу для самостійного вибору свого шляху", - зазначив Ющенко.

"Ми можемо стати прикладом для всього прогресивного людства для формування нової демократії", - додав він.

Серед успіхів влади у 2005 році Ющенко зазначив "повалення підвалин тоталітарної корупційної системи влади", скасування тіньових схем в економіці та зростання добробуту населення.

"2005 рік поклав добрий початок цьому процесу... Влада стала відкритою та публічною... Порушена корупційна вертикаль влади, тіньові схеми... Практично знищено зубожіння, українська культурна політика перестала бути попелюшкою", - сказав президент.

як сказав Ющенко, влада сформувала модель соціально орієнтованої економіки, а сам пообіцяв й надалі продовжувати вести такий соціально-економічний курс розвитку країни.

Українська правдаpowered by lun.ua