Депутати думають, що Ющенко розповів казку і не розфарбував карту

Четвер, 9 лютого 2006, 15:51

Представники різних фракцій у парламенті неоднозначно оцінюють виступ президента Віктора Ющенка у Верховній Раді в четвер.

Зокрема, член фракції "Наша Україна" Борис Безпалий вважає, що виступ президента був "глибоким аналізом політичної і соціально-економічної ситуації в країні".

"Аналіз, що визначає чіткі кроки динамічного руху суспільства вперед", - цитує депутата прес-служба блоку "Наша Україна".

Водночас, лідер фракції Народної партії Ігор Єремеєв вважає, що в посланні президента не було чіткої стратегії. "Ті, хто слухав президента, не побачили, що є розуміння того, куди повинна рухатися держава", - відзначив Єремеєв в інтерв'ю журналістам.

"Виступ був невиразним. Невиразним він був з тієї причини, що нема чого сказати", - сказав він.

Ще один представник фракції Народної партії Олег Зарубінський, коментуючи слова президента про необхідність проведення референдуму з політреформи, відзначив, що він "категорично проти прямих референдумів як маніпулятивного заходу для чинної влади".

Депутату не сподобалася ціла низка речей у посланні президента, що "пов'язані з тональністю цього виступу".

У свою чергу, лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук вважає, що в посланні президента не було відповідей на питання, як будуть вирішені проблеми, що стоять перед Україною.

"Слухати президента і його реакцію на те, що Україна стане цивілізованою, демократичною, багатою, буде відігравати найважливішу роль у регіоні, стане великою нацією, я думаю, що на сьогодні це красива казка", - сказав Кравчук.

Кравчук підкреслив, що послання президента носило "загальнофілософський" характер.

Ще один представник фракції СДПУ(о) Нестор Шуфрич в інтерв'ю журналістам сказав: "З послання ми так і не зрозуміли, що було в 2005 році, і ми не знаємо, що на нас чекає в 2006".

"Крім дурних тез - інтеграції до НАТО і ЄС - все інше можна прочитати в програмах опозиційних сил", - вважає він.

У свою чергу, член фракції БЮТ Андрій Шкіль сказав, що не почув у посланні "переліку тих кроків, що зробить президент, щоб здійснити все, що він сьогодні перелічив".

"Контурна карта є, але вона не розмальована фарбами", - сказав депутат.

Водночас лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав промову президента "традиційною з традиційно суперечливими та нечіткими сигналами".

"Про якийсь глибоко продуманий план дій на найближчу та середньострокову перспективу говорити не доводиться", - цитує Януковича його прес-служба.

"Інтерфакс-Україна", Українська правдаpowered by lun.ua