Омельченка масово атакували партії

Четвер, 2 березня 2006, 10:30

Біля Київської міської державної адміністрації близько 8 тис. осіб зібралися на мітинг з вимогою чесного розслідування афери компанії "Еліта-Центр".

У мітингу беруть участь представники БЮТ, партії "Реформи і порядок", "Громадського активу Києва", блоку "Київ – європейська столиця", Соціалістичної партії України.

Люди зібралися по обидва боки Хрещатика. На протилежному від мерії боці розмістилися 60 палаток БЮТ, в якій приймаються громадяни з пропозиціями та скаргами щодо діяльності влади.

За інформацією одного з представників КМДА, згідно з заявками, поданими на проведення мітингу, на участь в акції заявлено до 100 тис. людей.

Люди тримають у руках транспаранти: "Киянам чесну Владу", "Поляченко! Скільки "заробив" цього разу?", "Винних чиновників до відповідальності" тощо.

Як відомо, у четвер о 10.00 розпочалася сесія Київради, на якій розглядатиметься питання, пов’язане із земельними ділянками "Еліта-Центру".

У результаті будівельної афери компанії "Еліта-Центр" в Києві постраждали понад 1,5 тис. чоловік. Загальну суму коштів, які були одержані шахраями, міліція оцінює в 400 млн. грн.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування