У Бакая сподіваються виявити розум

Четвер, 2 березня 2006, 15:53

Губернатор Запорізької області Євген Червоненко сподівається, що Ігорю Бакаю вистачить розуму не коментувати ситуацію навколо "РосУкрЕнерго".

"Думаю, що у Бакая, який пережив все, що він пережив..., вистачить розуму, не маючи всіх підстав і не будучи вже гравцем в газових питаннях, наскільки я розумію, нічого не коментувати, оскільки це провокація. Це моє враження", – передає слова Червоненка УНІАН.

При цьому він відзначив, що ніколи не ідеалізував Бакая, "а тільки хотів зустріччю тоді зберегти йому життя".

Як відомо, у середу прем'єр-міністр Юрій Єхануров заявив, що, якщо екс-керівник Держуправління справами Бакай обнародує серйозну інформацію в ефірі телеканалу "Інтер", її перевіркою займуться відповідні органи.

Ефір, в якому має намір виступити Бакай, має відбутися у четвер о 23.00.

У вівторок штаб "Нашої України" заявив про підготовку викиду нової серії компромату, спрямованого проти членів списку блоку Олександра Третьякова, Петра Порошенка та Петра Ющенка.

"Технологічно цей компромат може озвучити в прямому ефірі "Інтеру" пан Бакай", - заявив керівник аналітичного департаменту штабу "Нашої України" Анатолій Луценко.

"Вже пішов анонс цього ефіру, а людина, яка знаходиться в розшуку по дрібницях не говоритиме", - зазначив він.powered by lun.ua
Усі новини...