ЮЩЕНКО ЧЕКАЄ КОАЛІЦІЮ ЧЕРЕЗ 21 ДЕНЬ

Вівторок, 6 червня 2006, 12:00

Президент Віктор Ющенко впевнений, що коаліцію буде сформовано до 27 червня.

"До 27 числа, маю переконання, коаліцію буде створено. Хоча, на моє переконання, вона набагато раніше буде створена", - заявив Ющенко у вівторок на прес-конференції, присвяченій дню журналіста.

Він зазначив, що політичні сили, які працюють над створенням коаліції, мають час, встановлений Конституцією. "Вони використовують конституційні терміни", - додав він.

"Я є прихильником того, щоб коаліція вибрала конституційний термін, підписала угоду, і український парламент отримав конституційну більшість, яка на базі закону сформує уряд", - зазначив президент.

Він також зазначив, що зараз триває "нормальний процес формування коаліції".

"Протягом 15 років такого діалогу по формуванню коаліції в країні не було. Не перстом показувати з другого поверху на Банковій, кому з ким дружити і проти кого. Я хочу бути президентом в цьому процесі, не наймитом чи фігурою, яка ходить з батогом", - зазначив Ющенко.

Ющенко також зазначив, що знайомий з текстом угоди. "Це текст, де дуже мало декларацій. Це те, про що я прохав колег. Текст, у якому більше 100 сторінок", - зазначив він.

За словами президента в цьому документі можна знайти відповіді на питання, "що розділяють" Україну.

"Позицію коаліції по історичному примиренню - ви відповідь знайдете, інтеграція в євроатлантичні структури – відповідь знайдете, мовна політика – відповідь знайдете. Все, що нас розділяє на цьому березі - відповідь знайдете. Бо це найкраще місце, де треба консолідуватись", - зазначив Ющенко.

"Українська правда"powered by lun.ua