Коаліція знову взяла перерву. "Регіони" хочуть померти на порозі ворога

3 перегляди
Середа, 5 липня 2006, 17:35

Консультації лідерів парламентських фракцій по врегулюванню парламентської кризи продовжаться в четвер, орієнтовно о 9:00.

Про це в інтерв'ю журналістам повідомив один з лідерів БЮТ Микола Томенко.

Томенко відзначив, що після обіду в середу в парламенті проходить засідання робочої групи в складі юристів від політичних сил, які працюють над узгодженням документів, що стосуються розподілу парламентських комітетів і статусу опозиції.

За словами народного депутата, члени робочої групи представлять свій звіт про зроблену роботу в четвер на засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій.

Як відомо, ще 27 червня представники Партії регіонів заблокували роботу Верховної Ради.

5 липня двадцять "регіоналів" заявили про намір оголосити голодування, якщо до кінця парламентського тижня коаліційна трійка не ухвалить рішення, які б дозволили опозиції одержати ефективні механізми контролю за владою.

Як повідомив член фракції Партії регіонів Олег Царьов, голодування проходитиме в сесійній залі, щоб потім ніяких не було звинувачень в тому, що ці депутати десь харчуються на стороні.

Він вважає, що у боротьбі з несправедливістю в людини завжди був "останній спосіб – це прийти і тихо померти на сходинках перед порогом свого ворога, і хоча б цим зробити йому неприємно".

Царьов висловив сподівання, що народним депутатам з фракції Партії регіонів "не доведеться голодувати, а тим більше помирати".

УНІАН, Ліга

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua