Ахметову не подобається, що у Суркіса два крісла

Середа, 8 листопада 2006, 09:29

Президент футбольного клубу "Шахтар", депутат Рінат Ахметов вважає проблемним перебуввання власника провідного клубу "Динамо" (Київ) на посаді президента Федерації футболу України.

Про це він у вівторок увечері заявив в інтерв`ю телеканалу "Україна".

"У нашому футболі системні проблеми - ми можемо спостерігати в одній особі власника клубу і президента, а це означає конфлікт інтересів. Такого немає у світовій практиці", - сказав Ахметов.

"Я поважаю Григорія Суркіса як власника футбольного клубу "Динамо" і як президента ФФУ, але я не погоджуся з тим, що власник клубу і президент ФФУ - це одна особа. Це означає конфлікт інтересів, це системна проблема", - підкреслив Ахметов.

Відповідаючи на запитання про повідомлення, котрі з`явилися в ЗМІ, про нібито намір змінити тренера "Шахтаря" Мірча Луческу, президент ФУК "Шахтар" заявив: "У мене складається таке враження, що керівництво київського "Динамо" мріє про те, щоб я відправив у відставку Луческу. Я їх хочу розчарувати. Луческу буде в Донецьку до кінця контракту - отже ще три роки".

Як відомо, 6 листопада ФК "Динамо" (Київ) з рахунком 1:0 обіграло ФК "Шахтар" (Донецьк). За весь матч португальський суддя Паоло Кошту показав 7 жовтих карток, 3 червоних і видалив з тренерської лави, наприкінці першого тайму, головного тренера "Шахтаря" Мірча Луческу.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування