Партія регіонів зібралася стати в позу по Огризку?

Понеділок, 5 лютого 2007, 18:10

Голосування парламентської коаліції по кандидатурі на посаду міністра закордонних справ буде консолідованим, сказав заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

За його словами, по такому принциповому питанню всі три фракції коаліції (Партії регіонів, СПУ і КПУ) ухвалять консолідоване рішення, повідомляє УНІАН.

У той же час Чечетов відзначив, що сьогодні це питання ще не обговорювалося, тому не можна сказати, чи підтримає коаліція внесену президентом Віктором Ющенком кандидатуру Володимира Огризка.

За його словами, коли попередньо мова йшла про кандидатури, які "потенційно можуть обговорюватися" на посаду міністра закордонних справ, то серед них називалася і кандидатура Огризка.

Як сказав Чечетов, цю кандидатуру називали і деякі народні депутати з фракції Партії регіонів як таку, котра може бути підтримана.

При цьому він відзначив, що на сьогоднішній день рішення з цього питання нема, і кандидатура ще не обговорювалася.

За словами Чечетова, з окремих незначних питань члени коаліції, тобто, одна з фракцій, "може собі дозволити" зайняти іншу позицію, ніж решта членів коаліції.

Він відзначив, що в даному випадку такої ситуації не буде і рішення буде консолідованим.

Чечетов підкреслив, що мова йде про зовнішньополітичний курс України.

За його словами, міністр закордонних справ "тримає штурвал корабля, і хоча курс плавання визначає не він, та людина, у якого в руках штурвал, може зробити якісь свої рухи і змінити частково курс плавання".

Депутат не виключив, що вже на цьому пленарному тижні коаліція може визначитися в питанні призначення керівника МЗС.

За його словами, консультації й обговорення даного питання можуть початися завтра.

Як повідомлялося, у понеділок президент Віктор Ющенко вніс у Верховну Раду подання призначення Огризка міністром закордонних справ.

Обкомpowered by lun.ua