Тарифи Черновецького можуть знизити

Середа, 7 лютого 2007, 12:32

Робоча група Київської міськради з вивчення обґрунтованості підвищення тарифів на жилкомпослуги допускає можливість їх зниження.

Про це заявив співголова групи, депутат Київради від фракції БЮТ Олександр Клюс, повідомляють Українські новини.

"Ми вчора (6 лютого) протягом 3-х годин працювали, я, (голова групи, перший заступник голови КМДА Анатолій) Голубченко, (начальник головного фінуправління Віктор) Падалка і (начальник головного управління цінової політики Василь) Яструбинський по цьому питанню, є зрушення, є розуміння іншої сторони, що треба тарифи знижувати", - сказав Клюс.

Він зазначив, що група вивчає питання, чи доведеться компенсувати кошти з міськбюджету у випадку зниження тарифів. "Ми не розглядали вчора питання підвищення тарифів більш ніж у 2 рази", - зазначив Клюс.

Зокрема, за його словами, коефіцієнт підвищення тарифів, у яких є газова складова, повинні складати 2, а в тарифах без цієї складової - менше 2-х.

Клюс повідомив, що група має намір провести зустріч у середу, 7 лютого, щоб прийняти остаточне рішення і запропонувати його на розгляд сесії Київради 8 лютого.

Яструбинський очікує, що на зустрічі в середу група прийме остаточне рішення:

"Думаю, що на цій зустрічі будуть прийняті остаточні розміри підвищення (тарифів), єдине, що можу сказати, що, наприклад, представники опозиції чітко озвучили, що вони хочуть (підвищення максимум у 2 рази), а яке буде прийняте рішення - я поки сказати не можу".

Як відомо, робоча група вирішила провести аудит тарифів із залученням незалежної аудиторської компанії.
powered by lun.ua