Бродський просить Тимошенко покарати всіх, крім нього

П'ятниця, 9 лютого 2007, 15:19

Депутат Київради Михайло Бродський закликає лідера БЮТ Юлію Тимошенко негайно застосувати імперативний мандат щодо депутатів, які пройшли в Київраду за квотою її блоку, а потім приєдналися до більшості мера Леоніда Черновецького.

Таким чином, на його думку, Тимошенко зможе "врятувати Київ від остаточного пограбування", повідомляє прес-служба Бродського.

"Юліє Володимирівно, Ви можете врятувати нашу столицю від полчища мародерів, які у складі так званої "більшості Черновецького" продовжують розкрадати землю, комунальні підприємства та іншу власність київської громади", - заявив Бродський.

"Для порятунку у Ваших руках є ефективний інструмент – це закон про імперативний мандат, який наділяє Вас правом позбавити депутатського статусу тих перебіжчиків, котрі проміняли свою політичну честь на комерційні вигоди", - наголосив він.

Приводом для звернення до Тимошенко стали результати чергової сесії Київради від 8 лютого, під час якої більшість депутатів, зокрема, й від БЮТ, знову "дерибанили землю", зазначається у повідомленні.

Бродський пропонує негайно позбавити таких депутатів Блоку Юлії Тимошенко мандатів.

Водночас, Бродський переконаний, що, попри те, що він залишив фракцію БЮТ в Київраді, у керівництва блоку немає підстав позбавляти його депутатського мандата.

"Я був першим, хто поставив питання про злочинний характер влади Черновецького, хто категорично наполягав на виконанні передвиборчої програми БЮТ "Справедливий Київ", хто говорив про необґрунтованість тарифів і про неприпустимість корупційного розподілу землі… Я задоволений тим, що на ці позиції врешті-решт став і Блок Тимошенко", - підкреслив він.

Українська правдаpowered by lun.ua