Переобрати Ющенка можна після його смерті

Понеділок, 2 квітня 2007, 15:34

Член фракції "Наша Україна" Юрій Ключковський заявляє про неможливість одночасного проведення дострокових виборів президента та парламенту.

Так депутат прокоментував заяви представника Партії регіонів Василя Кисельова про намір депутатів ініціювати проведення дострокових виборів президента і Верховної Ради, повідомляє прес-служба блоку.

"Це здійснити неможливо, тому що існують різні строки призначення дострокових виборів, різні суб'єкти призначення і різні підстави для їх призначення. Тому, що б "регіонали" не говорили – це здійснити просто нереально", - заявив Ключковський.

"За Конституцією - абсолютно різна природа підстав для проведення парламентських та президентських виборів", - пояснив депутат.

За його словами, "причиною дострокових президентських виборів, за Конституцією, є неможливість виконання обов'язки главою держави з кількох причин - це особиста відмова, хвороба або смерть, а для дострокових парламентських виборів існують абсолютно інші підстави".

"Різниця полягає в тому, що існують абсолютно різні строки призначення цих виборів. Президентські призначаються протягом трьох місяців з моменту їх оголошення, а парламентські - протягом двох місяців. Це вимоги Конституції, і їх потрібно дотримуватися. Одночасно вибори технологічно здійснити неможливо", - додав депутат.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!