Регіонали продовжують звозити тисячі людей на Майдан

4 перегляди
Четвер, 5 квітня 2007, 10:25

В напрямку Майдану Незалежності у Києві рухається колона Партії регіонів з партійними прапорами.

Також прихильники Партії регіонів, СПУ та Компартії продовжують розгортання наметового містечка на Майдані, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

В свою чергу, МВС повідомляє, що ще майже 6 тисяч осіб прибули в четвер до Києва для участі в акціях протесту проти розпуску парламенту.

За інформацією міліції, станом на 7.30 до Києва прибуло 66 автобусів з Донецька, Харкова, Львова, Запоріжжя, Артемівська, Хмельницького, Рівного, Одеси, Кіровограду, Миколаєва, Мелітополя, Тернополя, Луцька, Маріуполя.

Загальна кількість людей, що прибули всіма автобусами, становить 2100 осіб, повідомляє УНІАН.

Крім того, вранці до Києва прибуло 5 поїздів із учасниками масових акцій: два з Харкова, один з Донецька, по одному з Дебальцевого та Сімферополя. Загальна кількість осіб, які приїхали цими потягами, - 3750.

Водночас, голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Павленко заявив, що тільки в середу з Житомирської області до Києва для участі в акціях виїхали 1500 осіб.

За словами губернатора, "це, переважно, студенти, безробітні, які в цьому вбачають можливість певного заробітку".

Між тим, за підрахунками МВС, в центрі Києва на четвер вже налічується 506 наметів учасників акцій. Найбільше їх встановлено у Маріїнському парку (216) та Міському саду (162).

Кількість співробітників міліції для охорони громадського порядку у зв’язку зі збільшенням кількості учасників акції залишається такою, яка була задіяна на охороні громадського порядку в минулі вихідні, тобто 6 тисяч осіб, включаючи резерв, повідомляють в МВС.

Як відомо, раніше представники Партії регіонів заявили про тривалі масові акції з вимогою відмінити указ президента Віктора Ющенка про розпуск парламенту.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua