Лавринович вирішив упорядкувати ЗМІ

1 перегляд
Середа, 6 червня 2007, 14:10

Міністерство юстиції почало практичну реалізацію робіт зі створення Реєстру друкованих засобів масової інформації й інформаційних агентств.

Як повідомили в прес-службі Мін'юсту з посиланням на міністра юстиції Олександра Лавриновича, відтепер на сайті відомства відкрита спеціальна рубрика-банер, у якій буде оприлюднено перелік усіх друкованих ЗМІ, зареєстрованих в Україні.

Перелік буде містити в собі відомості про назву друкованого видання, серію і номер посвідчення, дату реєстрації і засновника видання.

Зараз у перелік внесені друковані ЗМІ, зареєстровані протягом поточного року. В міру наповнення будуть також виставлятися засоби масової інформації, зареєстровані в попередні роки.

Згодом складений перелік ляже в основу електронного реєстру друкованих ЗМІ й інформаційних агентств, повідомив Міністр юстиції, повідомляє Ліга.

Лавринович нагадав, що функції реєстрації друкованих ЗМІ й інформагентств були передані Міністерству юстиції 1 березня 2006 року.

На сьогодні в Україні нараховується понад 23 тис. друкованих ЗМІ й інформагентств. Концентрація друкованих ЗМІ в країні складає приблизно 1 видання на кожні 2 тисячі населення усіх вікових категорій, включаючи дітей.

Найбільш розповсюджена в Україні специфіка друкованих видань - це загальнополітичні і рекламні.

У цілому до 30% від усіх друкованих видань по своєму цільовому призначенню навчальні, економічні, релігійні, для дітей, спортивні, для молоді, юридичні, медичні, туристичні й екологічні, а також видання для жінок і еротичні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua