Кузьмук готовий пробратися в парламент за допомогою Януковича

1 перегляд
Понеділок, 2 липня 2007, 13:25

Віце-прем'єр Олександр Кузьмук заявляє, що готовий увійти у виборчий список Партії регіонів, однак поки не думає про участь у виборах.

Про це він сказав в інтерв'ю журналу "Профіль", опублікованому в понеділок.

"Я сьогодні навіть і не думаю про свою участь у виборах, як і не думає весь уряд", - заявив Кузьмук.

"Якщо мені буде запропоновано Партією регіонів взяти участь у виборах, я буду вважати це честю для себе", - у той же час заявив Кузьмук.

Відповідаючи на питання про можливий формат коаліції в наступному парламенті, Кузьмук сказав:

"Зараз рано говорити про формат. Говорити про формат коаліції перед виборами - це провокувати чесність і прозорість цих виборів".

"Коли ми побачимо результати виборів, тоді в спокійній обстановці буде створюватися коаліція. У якому вона буде форматі, сьогодні не може сказати ніхто. Мене влаштує будь-який формат, що дасть можливість процвітати цій країні", - сказав він.

Говорячи про своє призначення на посаду віце-прем'єра, Кузьмук розповів, що його задача координувати правоохоронні органи і силові структури.

"Моє призначення пов'язане з декількома обставинами. Це фізичне здоров'я мого попередника Володимира Радченка, що ефективно працював на цій посаді", - сказав він.

"А чому саме моя кандидатура? Це пов'язано з тим, що в мене великий досвід роботи в уряді - це вже шостий, у якому я працюю", - додав він.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua